11 czerwca Ukraine International Airlines rozpocznie jednodniową wyprzedaż wakacyjnych biletów

0

Materiał ten jest dostępny również w języku ukraińskim

W związku z wejściem w życie decyzji Rady UE w sprawie liberalizacji przepisów wizowych z Ukrainą, UIA będzie sprzedawać bilety do wszystkich swoich europejskich miast w specjalnych niskich cenach z Ukrainy.

Sprzedaż odbędzie się w niedzielę 11 czerwca i rozpocznie się o północy z soboty na niedzielę, na flyuia.com i potrwa 24 godziny.

Przewoźnik zaplanował do sprzedaży 30 tysięcy biletów w taryfach zaczynających się od ok. 763 hrywien (ok. 110 złotych) w jedną stronę* lub 1526 hrywien (ok. 220 złotych) w dwie strony razem z podatkami i opłatami* na wszystkich swoich bezpośrednich regularnych połączeniach:

  • Kijów -> Amsterdam, Ateny, Bergamo, Berlin, Bruksela, Budapeszt, Dusseldorf, Frankfurt, Genewa, Helsinki, Madryt, Mediolan, Monachium, Nicea, Pałąga, Paryż, Praga, Ryga, Rzym, Sztokholm, Warszawa, Wiedeń, Wenecja, Wilno, Zurych
  • Lwów -> Bolonia, Madryt, Rzym oraz Wilno
  • Iwano-Frankiwsk -> Alicante oraz Walencja
  • Odessa -> Wilno
  • Winnica -> Warszawa
  • Czerniowce -> Bergamo

Dla pasażerów ze wschodniej Polski może to oznaczać możliwość zakupu taniego biletu ze Lwowa np. do Rzymu, Wilna, Bolonii i Madrytu w czasie trwania promocji.

„Jako firma, której sukces zależy od potencjału społeczeństwa do swobodnego podróżowania po świecie, zawsze byliśmy zainteresowani zniesieniem barier wizowych – powiedziała rzecznik prasowy UIA Eugenia Satska. – Dla nas wszystkich na Ukrainie jest to ważny moment, symbol naszego członkostwa w europejskiej i demokratycznej społeczności. Chcąc aby dzień 11 czerwca był świętem dla nas i dla naszych pasażerów, wprowadzamy ofertę  sprzedaży tanich biletów w specjalnej cenie do krajów UE. Mamy nadzieję, że ta propozycja spotka się z pozytywną reakcją klientów, którzy od dawna marzyli o wyjeździe do Paryża, Pragi czy Amsterdamu. Europa w końcu otwiera drzwi dla Ukraińców „.

Szczegółowe informacje o UIA dostępne są na stronie internetowej www.flyuia.com

* Ekwiwalent 29 lub 58 dolarów amerykańskich; rzeczywista wartość biletu jest ustalana po aktualnym kursie NBU (Narodowy Bank Ukrainy) z dnia sprzedaży.

Share.