25 marca: projekcja filmu "Nauka spadania" - Nasz Wybir - Informacyjny portal ukraińskich migrantów

25 marca: projekcja filmu “Nauka spadania”

0

25 marca 2014 r. godz. 18:00 Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) serdecznie zaprasza na projekcję filmu „Nauka Spadania”, która odbędzie się 25 marca 2014 r.  o godz. 18:00 w Kinie Kinoteka w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Projekcja filmu „Nauka Spadania”* zostanie poprzedzona projekcją filmu na temat praw i obowiązków migrantów w Polsce**. Ponadto przez 30 minut przed filmem oraz przez 30 minut po zakończeniu filmu będzie można zasięgnąć porady u konsultanta IOM, w zakresie kwestii związanych z procedurą legalizacji pobytu oraz wykonywaniem legalnej pracy w Polsce.

Osoby zainteresowane otrzymaniem zaproszenia proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 22 490 20 44 lub mailowy: [email protected].

Projekt „Prawa migrantów w praktyce” jest realizowany przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji (IOM) w partnerstwie z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Państwową Inspekcją Pracy i jest współnansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich. 

* projekcja lmu w języku angielskim, z napisami w języku polskim
** projekcja lmu w języku polskim, z napisami w języku angielskim

Wstęp na projekcję filmu tylko z zaproszeniem.

Projekcja filmowa przeznaczona jest dla obywateli krajów spoza Unii Europejskiej mających prawo do przebywania w Polsce przez okres minimum 12 miesięcy.

Share.