Wiosenny Festiwal Zdrowia i Urody -

Wiosenny Festiwal Zdrowia i Urody

0

Klub Ukraińskich Kobiet serdecznie zaprasza do Ukraińskiego Domu (Zamenhofa 1) 20 marca od 13.00 na Wiosenny Festiwal Zdrowia i Urody.

21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna – czas zmian, słonecznych poranków i nowej energii. Organizatorzy są przekonani jest to najlepszy okres, żeby zainwestować czas i siły, żeby ta wiosna przyniosła nam zdrowie i energie na cały rok, żeby zadbać o swoje ciało – zdrowy kręgosłup, włosy i paznokcie, piękną sylwetkę.

Wydarzenie to potrwa aż do lata. W ramach festiwalu odbędą się warsztaty zdrowego odżywiania się, spotkania o tym, jak zadbać o piękno i zdrowie własnego ciała.

Spotkania tematyczne będziemy ogłaszone na bieżąco w wydarzeniu na facebook.

Program
20 marca

13:30-14:30 – wykład “Wpływ różnych praktyk (na przykładzie hatha-jogi) i masażu na zdrowie kręgosłupa” oraz ćwiczenia praktyczne na siedząco i na stojąco. Prowadzi Sergiy Eryomin.
Wykład w j. rosyjskim
14:30-15:30 – prezentacja “Zdrowy kręgosłup i dobre samopoczucie”. Ponadto na spotkaniu można będzie poznać podstawowe techniki samomasażu i dowieć się w jakich przypadkach możemy go stosować. Po spotkaniu będzie czas na zadawanie pytań oraz indywidualną diagnostykę.
Prowadzi Volodymyr Maievski. Prezentacja w j. ukraińskim
Rezerwacja miejsc pod numerem 517 34 64 26 lub mailowo: [email protected]

WSTĘP WOLNY

Share.