Anons wydarzeń. Sierpień 2016 – Nasz Wybir – Informacyjny portal ukraińskich migrantów

Anons wydarzeń. Sierpień 2016

2 sierpnia 2016
Anons wydarzeń.  Sierpień 2016

Koncert Stinga w Sopocie

2 sierpnia, 19:00 legendarny muzyk wystąpi w Operze Leśnej ul. Stanisława Moniuszki 12. Bilety 349 złotych.

 

Koncert Rihanny w Warszawie

Występy śpiewaczki to zawsze nie tylko piosenki, ale także ciekawe widowisko. Tego lata mieszkańcy Warszawy mogą podziwiać koncert 5 sierpnia  na Stadionie Narodowym: aleja Poniatowskiego 1. Bilety od 179 złotych.

 

Sierpniowe koncerty polsko – ukraińskiej grupy „Enej”

9  sierpnia, 20:00.
Międzyzdroje, Amfiteatr, ul. Promenada Gwiazd.
Ceny biletów: od 30 do 40 złotych.

11 sierpnia, 20:00.
Kołobrzeg, Amfiteatr, ul. Fredry 1.
Ceny biletów: od 30 do 40 złotych.

Wielokulturowe Warszawskie Street Party

Już 10-ta edycja festiwalu, jak każdego roku, odbędzie się w ostatnią niedzielę sierpnia. Prawdopodobnie, tym razem festiwal odbędzie się 28 sierpnia na ulicy Świętokrzyskiej, która będzie specjalnie z tej okazji zamknięta.

Organizatorzy proszą wszystkich, którzy chcą zaprezentować się w ramach wydarzenia, wysyłać zgłoszenia na adres: [email protected].  Wszystkim innym przypominamy, że  Wielokulturowe Warszawskie Street Party to jak zawsze mnogość oryginalnych prezentacji różnych kultur: koncerty, warsztaty, kiermasze, karnawały i tym podobne wydarzenia. Aktualności dotyczące programu można śledzić na Facebooku.

Jazz na Starówce

Co niedzieli, od 2 lipca do 27 sierpnia, o 19:00, na Rynku Starego Miasta w Warszawie wszyscy miłośnicy jazzu mogą bezpłatnie uczestniczyć we wspaniałych koncertach. Program festiwalu na stronie.