Bezpłatne warsztaty pt. „Motywacja: co to? Jak ją odnaleźć i nie stracić?” - Nasz Wybir - Informacyjny portal ukraińskich migrantów

Bezpłatne warsztaty pt. „Motywacja: co to? Jak ją odnaleźć i nie stracić?”

0

Klub Ukraińskich Kobiet serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty pt. „Motywacja: co to? Jak ją odnaleźć i nie stracić?”- Warsztaty odbędą się w niedziele 5 marca w godz. 15: 00-18:00 w Ukraińskim Domu pod adresem ul. Zamenhofa 1 (przystanek Muranów lub metro Ratusz Arsenał).

Będziemy wspólnie omawiać rozmaite kwestie dot. motywacji: co to, jakie są rodzaje motywacji? Co jest głównym wrogiem motywacji i jak się mu nie poddać?

Warsztaty poprowadzi Viktoria Demchenko – coach, motywator, żona i mama. W Polsce mieszka ponad 5 lat, pracuje w branży handlowej. Aktywnie zajmuje się personalnym coachingiem. Prowadzi spotkania dla osób, które pragną zmienić swoje życie. Lubi inspirować i motywować do działania. Wierzy w to, że dokonując świadomego wyboru, każdy potrafi się zmienić i odmienić swoje życie.

Wstęp wolny. Na warsztaty obowiązuje rezerwacja miejsc pod adresem mailowym: [email protected]. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje wraz z programem warsztatów otrzymają zarejestrowani uczestnicy.

Share.