Dzień Dziecka w Nowym Teatrze - Nasz Wybir - Informacyjny portal ukraińskich migrantów

Dzień Dziecka w Nowym Teatrze

0

Jak co roku z okazji Dnia dziecka Nowy Teatr w Warszawie (Madalińskiego 10/16) zaprasza 27 maja o godz. 10.00 na warsztaty, gry i zabawy podwórkowe. Najmłodszych na pewno zainteresuje spektakl „MaMoMi”, a kulminacyjnym punktem programu będzie koncert Młodej Orkiestry Nowego Teatru z gośćmi.

Wstęp na warsztaty, koncert i udział w zabawach: bezpłatny.
Organizatorzy zapełwiają tłumaczenie na język ukraiński i angielski.

10:00 Ceramika Jedz Pij Lep!
Wars i Sawa w Nowym
warsztaty tłumaczone na język angielski i ukraiński

Zajęcia dla małych i dużych, relaksujące, wyciszające, rozwijające zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną. Swoim doświadczeniem i wiedzą o ceramice, różnych technikach pracowania z tym materiałem podzieli się z wami „Moja Siostra Alchemicus”.

12:00 Wspólne tworzenie muralu na dziedzińcu 
tłumaczone na angielski i ukraiński 

Mural będzie propozycją wyglądu fasady Nowego Teatru. Wykorzystując różne techniki malarskie, w asyście artystów z ASP, stworzymy nadzwyczajne dzieło. Zarys będzie nawiązywał do spektakli Nowego Teatru adresowanych do dziecięcej widowni. 

14:00 Gry podwórkowe z SowaLiską
tłumaczone na angielski i ukraiński 

Zośka, szczur, komórki do wynajęcia, kapsle… Wszystkie dzieciaki zapraszamy na podróż w czasie! SowaLiska odkurzy dla nas zapomniane zabawy podwórkowe i zaproponuje wyjątkowe aktywności, które dzisiaj powoli odchodzą w zapomnienie. Ocalmy kultowe gry i pokażmy pociechom hity naszego dzieciństwa. Doskonała rozrywka i stuprocentowe zaangażowanie maluchów – gwarantowane!

18:00 Koncert MONT
Zespół, który rozpoczął swoją działalność zimą tego roku pod kierunkiem artystek i edukatorek Dagny Sadkowskiej i Lilianny Krych, wystąpi na scenie po raz pierwszy! Zaprezentują repertuar wymyślony przez dzieci i młodzież, współtworzące MONT, we współpracy z kompozytorami muzyki współczesnej. Gośćmi specjalnymi koncertu będą: aktorka Joanna Niemirska, kompozytor Jerzy Rogiewicz oraz

10:00, 11:15, 12:30, 15:00, 16:15, 17:30 „MaMoMi”
Spektakl-instalacja dla dzieci w wieku 0,5-2 lata
Bilety na MaMoMi: 20 zł

 

Share.