Helios zaprasza na „Kapitan Marvel” w wersji ukraińskojęzycznej

0

Uwielbiane przez ukraińskojęzycznych widzów seanse filmowe ponownie zagoszczą na ekranach wybranych kin sieci Helios. Już w tę niedzielę, w 16 obiektach sieci, kinomani będą mogli obejrzeć film akcji „Kapitan Marvel” z ukraińskim dubbingiem. 

Niedzielne seanse filmowe w wersji ukraińskojęzycznej to już niemal tradycja w kinach Helios. Już w niedzielę, na ekranach wybranych 16 multipleksów sieci, wyświetlane będą pokazy filmu „Kapitan Marvel” z ukraińskim dubbingiem.

Tytułowa bohaterka – Carol Danvers, jest oficerem armii Stanów Zjednoczonych, ale wkrótce stanie się jedną z najpotężniejszych postaci Wszechświata, gdy na skutek genetycznej modyfikacji zyska pozaziemską moc rasy Kree. Czy to wystarczy aby pokonać Thanosa w ostatecznej rozgrywce, która będzie miała miejsce w „Avengers: Koniec gry”? Widzowie przekonają się już w niedzielę!

Sieć Helios serdecznie zaprasza ukraińskojęzycznych widzów na tę wyjątkową projekcję. Zakupu biletów można dokonać w 16 kinach sieci oraz na stronie internetowej pod adresem: www.helios.pl/seanse_ua.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 47 kinami mającymi łącznie 269 ekranów i ponad 52 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

Share.