Meest Post – nowoczesna poczta, która łączy ludzi - Nasz Wybir - Informacyjny portal ukraińskich migrantów

Meest Post – nowoczesna poczta, która łączy ludzi

0

Materiał promocyjny partnera

Świat się zmienia. Nasi najbliżsi często nie mieszkają blisko nas, a w różnych krajach w całej Europie, czy na innych kontynentach. Naturalnie chcemy nadal utrzymywać z nimi kontakty i wysyłać sobie nawzajem paczki i prezenty. Zwłaszcza w przeddzień ważnego dla nas wszystkich święta – Dnia Niepodległości Ukrainy. Firma Meest Polska uruchomiła nową międzynarodową usługę wysyłki przesyłek i przekazów pieniężnych do Ukrainy – www.meestpost.com. Jest to nowoczesna usługa, dzięki której użytkownik może szybko zamówić, zarejestrować i opłacić przesyłkę, nawet bez wychodzenia z domu.


Nasze doświadczenie

Od ponad 30 lat Meest świadczy usługi międzynarodowej dostawy paczek. Największe doświadczenie firma posiada w zakresie obsługi dostaw do Ukrainy. Kilka lat temu Meest Polska wprowadziła usługę paczkadoukrainy.pl, dzięki której można wysyłać przesyłki z Polski do Ukrainy z ponad 30 tysięcy punktów nadania. Rozwijając tę usługę, stworzyła dla swoich klientów serwis www.meestpost.com, który umożliwia wysyłanie paczek do Ukrainy z różnych krajów Europy.

Wysyłaj paczki z różnych krajów Europy do Ukrainy

Dzięki Meest Post, oprócz Polski przesyłkę można nadać z Austrii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Portugalii i Czech. Wysyłka odbywa się na kilka sposobów, w zależności od kraju nadania paczki. Po wybraniu w serwisie kraju nadania użytkownik otrzymuje informację o dostępnych opcjach wysyłki. W Polsce takich punktów jest już ponad 30 tysięcy. Są to paczkomaty, sklepy Żabka, punkty DHL i inne punkty partnerskie. Można również skorzystać z usług kuriera i wysłać przesyłkę bez wychodzenia z domu. Meest planuje rozwijać usługi pocztowe i z czasem dodać do serwisu wszystkie kraje Europy.

Sprawdź cenę przed wysyłką

Wysyłając paczkę w sposób tradycyjny o ostatecznej cenie usługi dowiadujemy się już przy okienku na poczcie, a na podjęcie decyzji mamy zaledwie kilka sekund. W serwisie Meest Post można na spokojnie porównywać różne sposoby wysyłki i ceny. A w kartonowym opakowaniu można wysłać aż do 30 kilogramów produktów.

Wypełnij wszystkie dokumenty online

Myśląc o przesyłkach międzynarodowych zazwyczaj wyobrażamy sobie zamieszanie na dworcu autobusowym lub złożony proces wypełniania wszystkich niezbędnych dokumentów. Nie jest to zaskakujące – paczka wyjeżdża do innego obszaru celnego. Meest stara się maksymalnie uprościć wszystkie procedury. Użytkownik najpierw wybiera sposób wysyłki, a następnie wypełnia elektroniczny formularz nadania przesyłki i opłaca usługę online. Dane adresowe i niezbędne deklaracje celne są generowane automatycznie.

Sprawdź status przesyłki i czas dostawy

Status każdej przesyłki można śledzić online. Po złożeniu zamówienia użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail z numerem przesyłki. Wpisując go w polu wyszukiwania na stronie www.meestpost.com można się dowiedzieć, co dzieje się z przesyłką. Szacowany czas dostawy wynosi od 4 do 10 dni roboczych. Wszystko zależy od sposobu wysyłki, punktu dostawy i procedur celnych.

Wysyłaj do każdej miejscowości w Ukrainie

Meest dostarcza przesyłki do wszystkich miast i wsi w Ukrainie, z wyłączeniem terytoriów okupowanych. Dostawa na terenie Ukrainy odbywa się na wiele sposobów. Można wybrać dostawę kurierską, dostawę do paczkomatu lub punktu Meest. Firma współpracuje również z operatorami Nova Poshta i Ukrposhta. Łącznie w Ukrainie działa ponad 23 tysiące punktów dostawy.

Świętujemy razem z Wami!

Z okazji obchodów Święta Niepodległości Ukrainy i uruchomienia usługi dostawy międzynarodowej www.meestpost.com przygotowaliśmy dla Was prezent: -10% na dostawę przesyłek z obsługiwanych w serwisie krajów do Ukrainy z kodem promocyjnym NASHVYBIR. Kod będzie ważny do końca września 2021 roku.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy!
Meest Polska

 

Share.