Moving Borders – rekrutacja uczestników

0

Zapraszamy do drugiej edycji projektu Moving Borders. Po raz drugi odbędzie się spotkanie dla młodych osób z Polski, Niemiec i Ukrainy, aby mogli porozmawiać o znaczeniu granic życiu społecznym naszych krajów oraz sprawach dialogu międzykulturowego w tych trzech krajach. Tym razem podróż z Berlina przez Warszawę do Lwowa będzie odbywać się w dniach 30 października- 8 listopada 2015 roku.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, dobrze władającą angielskim i w wieku między 18 a 23 lata, która chce porozmawiać o różnego rodzaju barierach i doświadczyć niezwykłej podróży, prześlij nam swoje CV oraz krótkie wideo (max 2 min). Prosimy o wideo, które pokaże jak radzisz sobie z pokonywaniem różnorakich granic/barier w życiu codziennym. Na zgłoszenia czekamy do 20 września 2015 roku pod adresem: [email protected] 

Koszty udziału w podróży każdego z uczestników pokrywane są przez organizatorów ze środków projektowych. Zakwalifikowani uczestnicy proszeni będą jedynie o wpłatę wpisowego (participation fee) w wysokości 35 EUR (ok. 150 złotych).

Zapraszamy do obejrzenie filmu z poprzedniej edycji w 2014 roku. KLIK!

Więcej o projekcie i jego poprzedniej edycji : www.moving-borders.org

Share.