Open call: Wystawy w Galerii Ukraińskiego Domu 2020 - Nasz Wybir - Informacyjny portal ukraińskich migrantów

Open call: Wystawy w Galerii Ukraińskiego Domu 2020

0

Galeria Ukraińskiego Domu w Warszawie zaprasza malarzy, performerów, fotografów, rzeźbiarzy, a także tych, którzy pracują z wideo, instalacją oraz innymi rodzajami sztuki wizualnej, do udziału w konkursie na wystawy w Galerii Ukraińskiego Domu w Warszawie w 2020 roku.

Kuratorzy galerii zaznaczają: “Jesteśmy otwarci zarówno na projekty artystów pochodzenia ukraińskiego jak i Polaków oraz artystów innych narodowości z pomysłami na projekty powiązany z tematem ukraińskim.”

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie trzeba wysłać na adres [email protected] szczegółowy opis projektu, który będzie pokazywany w Galerii Ukraińskiego Domu (ze zdjęciami prac, linkami wideo etc.) oraz CV/portfolio. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Wystawy 2020.

Zasady współpracy:

Galeria udostępnia bezpłatnie salę oraz sprzęt techniczny (system wystawienniczy, rzutniki, nagłośnienie i inne), nie zapewnia oprawy prac, druku zdjęć.

Ważne: Ponieważ Galeria Ukraińskiego Domu pełni różne funkcję i często przyjmuje gości, prosimy autorów prac przestrzennych, wideo oraz instalacji dźwiękowych wziąć to pod uwagę!

Na zgłoszenia czekają do 31 grudnia. Wyniki będą ogłoszone na początku stycznia.


Sponsorzy Galerii w Ukraińskim Domu: Meest Polska, Lykamobile

Share.