Spotkania „Naszego Wyboru” z czytelnikami – Rzeszów - Nasz Wybir - Informacyjny portal ukraińskich migrantów

Spotkania „Naszego Wyboru” z czytelnikami – Rzeszów

0

14 czerwca członkinie naszej Fundacji Iryna Polec i Olga Popowycz przeprowadziły kolejne spotkanie z czytelnikami. Tym razem odwiedziliśmy Wyższą Szkołę Informatyki i Marketingu w Rzeszowie.

Nie zważając na początek napiętego sesyjnego miesiąca, jednak znaleźli się chętni wśród studentów wydziału dziennikarstwa, którzy zechcieli się z nami spotkać. Realizując projekt „ Nasz Wybór – Zasoby Informacyjne dla Migrantów z Ukrainy w Polsce III” pragniemy włączyć do współpracy zaangażowanych młodych dziennikarzy, którzy są zainteresowani problematyką integracji ukraińskich migrantów z różnych środowisk w polskim społeczeństwie.

Spotkanie w Rzeszowie było świetną okazją do zapoznania przyszłych dziennikarzy z migrancką problematyką w Polsce, zaprezentowania najbardziej powszechnych problemów, z którymi spotykają się ukraińscy migranci i zaznajomienia z pracą naszej Fundacji. Pytania stawiane podczas spotkania dają podstawę do tego, aby przypuszczać, że wkrótce na stronach naszego portalu, a możliwe, że i miesięcznika pojawią się nowi ciekawi autorzy.

Share.