Ukraińskie seanse Heliosa hitem – sieć zaprasza na kolejne projekcje!

0

W ubiegłą niedzielę sieć kin Helios, jako pierwsza w Polsce, zaprezentowała światowy hit filmowy „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem. W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów, sieć zdecydowała się na kontynuację projektu. Seanse w wersji ukraińskojęzycznej zaplanowane są na kolejne niedziele w kinach Helios w całej Polsce.

Projekcje międzynarodowych produkcji filmowych w ukraińskiej wersji językowej to coś, na co czekały tysiące obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce. Sieć Helios, jako jedyna w kraju, postanowiła wyjść naprzeciw tym potrzebom, zapraszając widzów na „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem. W związku z ogromnym zainteresowaniem ukraińskich kinomanów, Helios zdecydował się na kontynuację projektu.

Już w najbliższą niedzielę, 25 listopada, sieć ponowi projekcję filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” w 34 wybranych obiektach. W niedzielę 2 grudnia, we wszystkich kinach sieci, zaprezentowany zostanie biograficzny film „Bohemian Rhapsody” opowiadający historię zespołu Queen, zaś tydzień później (9 grudnia) ukraińskojęzyczni widzowie zobaczą olśniewającą produkcję „Narodziny gwiazdy” z Lady Gagą w jednej z głównych ról.

Sieć kin Helios serdecznie zaprasza na pokazy filmów w ukraińskiej wersji językowej. Zakupu biletów można dokonać w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/seanse_ua.

 Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 46 kinami mającymi łącznie 261 ekranów  i ponad 51 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

Share.