Warsztat WenDo - bezpieczeństwo i pewność siebie w miejscu pracy - Nasz Wybir - Informacyjny portal ukraińskich migrantów

Warsztat WenDo – bezpieczeństwo i pewność siebie w miejscu pracy

0

Karat Coalition, WenDo Warszawa i Dom Ukraiński w Warszawie zapraszają kobiety-migrantki na warsztat samoobrony i asertywności WenDo, na którym szczególna uwaga będzie przedzielona reagowaniu na niepożądane sytuacje w pracy lub z nią związane. Warsztaty są skierowane do dorosłych kobiet, odbędą się 25 oraz 26 listopada 2017 roku w godzinach 10-16 (2 x 6 godzin, obowiązkowe uczestnictwo w obu dniach warsztatowych) w Domu Ukraińskim (ul. Zamenhofa 1).

Czym jest WenDo? WenDo to metoda przeciwdziałania przemocy wobec kobiet i dziewcząt. Uczy tego, jak w każdej sytuacji: w pracy, w miejscu publicznym, na ulicy, w domu  przestać czuć się bezradną i bezbronną. Uczy także, jak reagować na przemoc. Wzmacnia poczucie pewności siebie i poczucie własnej wartości. Pomaga rozwiązywać konflikty, przełamywać stereotypy i obawy, poczucie winy i wstyd.

Trenerki : Olesya Malyugina i Ewa Rutkowska

Zgłoszenia: [email protected]

Organizatorzy zapewniają przerwę kawową oraz obiad.

Warsztaty będą prowadzone w jęz. polskim.

Zajęcia trwają 12 godzin, czyli cały weekend. Organizatorzy wiedzą, że czasem nie ma z kim zostawić dziecka. Nie chcą, by stało się to przeszkodą udziału w zajęciach. Podczas warsztatów oferują bezpłatną opiekę nad dziećmi – w sali obok będzie wykwalifikowana kadra, która będzie się zajmować dziećmi (trzeba dać znać, czy przyjdziesz z dzieckiem i w jakim jest ono wieku).

Wydarzenie odbywa się w ramach międzynarodowej Kampanii 16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć.

Wydarzenie jest finansowane przez Unię Europejską w ramach projektu „Women’s Empowerment, Integration and Participation”

Więcej na stronie wydrzenia na facebook

Share.