„Wyprawa do dżungli” z ukraińskim dubbingiem - Nasz Wybir - Informacyjny portal ukraińskich migrantów

„Wyprawa do dżungli” z ukraińskim dubbingiem

0

1 sierpnia 2021 o godz. 12:20,  13:15 i 14:30 na ekranach Kino Helios Warszawa Blue City można będzie obejrzeć najnowszy film familijny Disneya – „Wyprawa do dżungli” w języku ukraińskim. 

Film „Wyprawa do dżungli” to przygodowa opowieść dla całej rodziny. Charyzmatyczny kapitan łodzi i odważna badaczka dzikiej przyrody wyruszają na wyprawę przez amazońską dżunglę by odnaleźć drzewo życia. Legenda głosi, że ma ono niezwykłe zdolności lecznicze. Czy głównym bohaterom uda się do niego dotrzeć? Jakie niespodzianki napotkają po drodze?

Kupić bilety można w kasach lub na stronie helios.pl

Każdy kto kupi i zachowa bilet na dowolnie wybrany film i w kreatywny sposób odpowiena pytanie: Mój ulubiony film na wakacje to…, a także uzasadni swój wybór, może wziąć udział w konkursie. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie konkursy.helios.pl.

Nagrodą główną jest voucher na wakacje o wartości 5 500 złotych do wykorzystania w biurze podróży Rainbow Tours, a także 15 zestawów kinomana, w skład każdego wchodzą: dwa zaproszenia na filmy wyświetlane w ramach regularnego repertuaru oraz zestaw barowy dla dwojga.

Share.