Jak zwykłe zakupy online zmienić w coś magicznego? - Nasz Wybir - Informacyjny portal ukraińskich migrantów

Jak zwykłe zakupy online zmienić w coś magicznego?

0

Materiał ten jest dostępny również w języku ukraińskim/
Матеріал також можна прочитати українською мовою

Fundacja Nasz Wybór od 8 lat prowadzi działania w zakresie pomocy migrantom. Od teraz może ją wesprzeć każdy, kto kupuje w internecie – nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy.

Umożliwia to serwis FaniMani.pl, w którym Fundacja Nasz Wybór założyła swój profil. Jeśli internauta robiący zakupy online będzie chciał wesprzeć organizację, wystarczy, że wejdzie na stronę fanimani.pl/naszwybor i kliknie “Wspieram”, wybierze sklep i zrobi zakupy jak zwykle. Określony procent wartości zakupów trafi do organizacji wybranej przez użytkownika.

Osoba, która aktywnie wspiera organizację przy okazji zakupów u partnerów FaniMani.pl w ciągu roku przekazuje średnio 83,45 zł. Dla porównania – jeden podatnik przekazuje poprzez 1% średnio 45 zł rocznie.

– To naprawdę proste rozwiązanie, a korzystanie z niego jest zupełnie darmowe, zarówno dla nas, jak i dla osób robiących zakupy – mówi prezeska fundacji Myroslava Keryk.

Siłą serwisu są drobne darowizny, które razem tworzą dużą kwotę. Obecnie ponad 18 mln Polaków kupuje w internecie, zatem serwis, dzięki któremu można przy okazji pomóc wybranej organizacji jest szansą dla wielu inicjatyw non-profit.

Fundacja Nasz Wybór realizuje wiele projektów wspomagających migrantów w legalizacji pobytu, poszukiwaniu pracy, czy mieszkania. Pieniądze z darowizn w całości przekazywane są na rozwój naszej fundacji.

– Naszą obecność w serwisie traktujemy jako dodatkowy sposób zbierania darowizn na realizowanie ważnych celów. Gorąco zachęcamy do wspierania nas przy okazji każdych zakupów w internecie – podsumowuje Myroslava Keryk.

———————————————————————————–

Więcej o Fundacji Nasz Wybór

Głównym celem Fundacji „Nasz Wybór” jest pomoc w integrowaniu ukraińskich migrantów z polskim społeczeństwem, wspieranie rozwoju kontaktów kulturalnych, oświatowych, ekonomicznych i politycznych między Polską i Ukrainą oraz upowszechnianie wartości demokratycznych i społeczeństwa obywatelskiego. Większość działań jest oczywiście skierowana do migrantów z Ukrainy w Polsce, fundacja jednak regularnie włącza się w inicjatywy i projekty dotyczące innych grup obcokrajowców przebywających w Polsce.

Czym jest FaniMani.pl?

FaniMani.pl to serwis internetowy, umożliwiający wspieranie organizacji i inicjatyw społecznych przy okazji zakupów online. Zarejestrowane w serwisie organizacje otrzymują darowizny za każdym razem, gdy użytkownik robiący zakupy internetowe przez fanimani.pl wskaże ją jako cel, który chce wesprzeć.

W serwisie zarejestrowanych jest ponad 2000 organizacji, a do programu dołączyło ponad 800 sklepów internetowych, wśród których jest wiele znanych marek.

———————————————————————————

Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu:
[email protected]
tel. 22 258 40 18

 

 

Share.